nutki

Wirtualne przedszkole

wirtualna_wycieczka

Stworzyliśmy to miejsce wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na usługi przedszkolne w dzielnicy Gdańsk – Południe. Jesteśmy rodzicami trójki dzieci i dobrze wiemy, jak trudno jest znaleźć w Gdańsku dobrą i fachową opiekę dla kilkulatka. Włożyliśmy w nasze przedszkole dużo serca i mamy nadzieję, że będzie ono dla dzieci miejscem, gdzie radośnie i pożytecznie będą spędzać czas.

Właściciele :   Dorota i Mariusz Markulowie

Zapraszamy do Przedszkola Preludium. Zapewniamy opiekę dzieciom w wieku przedszkolnym w godzinach od 6:30 do 17:00. Nasze przedszkole mieści się w budynku dostosowanym do potrzeb maluchów. Zajęcia przedszkolne są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, spełniającą wymogi prawa oświatowego. Niewielkie grupy przedszkolne umożliwiają zapewnienie troskliwej i zindywidualizowanej opieki dzieciom. Zajęcia adaptacyjne prowadzone dla nowych przedszkolaków pozwalają na stopniowe przyzwyczajanie się maluchów do nowego otoczenia i łagodne wejście w grupę rówieśniczą.
Podstawą programu wychowawczo-edukacyjnego przedszkola jest edukacja przez muzykę, która stanowi oś integrującą wszystkie działania edukacyjne.
Poza realizacją podstawy programowej wychowania przedszkolnego prowadzimy następujące zajęcia: rytmika, nauka języka angielskiego oraz taniec i gimnastyka korekcyjna, dla chętnych: judo, balet i majsterkowanie.